Wat willen jullie spelen op donderdag 23 december

Elke vrijdag zijn we paraat! Iedereen is welkom in jeugdhuis Ojé.

Re: Wat willen jullie spelen op donderdag 23 december

Postby mtgcards_be » 04 Nov 2010 08:45

De sleeves kannik wel voor zorgen eh ;-)
Ik ben ook voorstander om een cube aan te leggen...

Iemand een voorstel?
Dan kunnen we al checken welke kaarten we eventueel moeten vervangen omdat we ze zelf niet hebben.
En dan is het gewoon een kwestie om mooi bij te houden wie welke kaart heeft gedoneerd aan de cube eh...

Ik ben alvast voorstander!
mtgcards_be
Site Admin
 
Posts: 390
Joined: 24 Sep 2008 19:29
Location: Deurne

Re: Wat willen jullie spelen op donderdag 23 december

Postby Mogg Fanatic » 04 Nov 2010 13:34

Cube draft lijkt me inderdaad leuk. Ik wil best wel enkele kaartjes tijdelijk doneren aan de cube moest dit nodig zijn.
Best quote ever : "Weak" - Eric Cartman, any South park episode
Mogg Fanatic
 
Posts: 171
Joined: 22 Dec 2008 22:08

Re: Wat willen jullie spelen op donderdag 23 december

Postby Denis » 04 Nov 2010 14:07

Kunnen we miss aan lijstje beginnen ?
Denis
 
Posts: 75
Joined: 28 Sep 2008 11:22

Re: Wat willen jullie spelen op donderdag 23 december

Postby the 1nes » 05 Nov 2010 16:08

Als iedereen mij wil excuseren voor het vloeken.
Aangezien het toch cube is en we zotte dingen willen doen als Mox-Lotus-Tolarian Academy-Dark Ritual-Ancestrall Recall-off colour Mox-Mox-Hurkyl's Recall-terug een hoop 0 cost artifacts leggen-meer storm maken met Timetwister of Time Spiral en Yawgmoths' Will-winnen met Tendrils op beurt 0, stel ik voor om een proxy cube te doen.
Er zijn wel goede threads te vinden op mtgsalvation
the 1nes
 
Posts: 24
Joined: 21 Dec 2008 11:23

Re: Wat willen jullie spelen op donderdag 23 december

Postby mtgcards_be » 05 Nov 2010 19:08

Vanavond eens vlug bespreken!
mtgcards_be
Site Admin
 
Posts: 390
Joined: 24 Sep 2008 19:29
Location: Deurne

Re: Wat willen jullie spelen op donderdag 23 december

Postby the 1nes » 20 Nov 2010 12:17

Ik ben gisteren aangesteld om wat mogelijke lijsten aan te brengen.

Ik heb een vrij recente common en common/uncommon cube gevonden.
De common cube: http://forums.mtgsalvation.com/showthread.php?t=284730
De un/common cube: http://forums.mtgsalvation.com/showthread.php?t=140278

De tweede bevat een aantal oudere kaarten (Su-Chi, Maze of Ith, oubliette) waar mogelijk wat moeilijk aan te komen is.

Verder is er hier nog een mooie link met cube resources: http://forums.mtgsalvation.com/showthread.php?t=241844
the 1nes
 
Posts: 24
Joined: 21 Dec 2008 11:23

Re: Wat willen jullie spelen op donderdag 23 december

Postby mtgcards_be » 20 Nov 2010 13:23

Lanceer ik eventueel een poll om te kiezen?
De common/uncommons cube lijkt op zich wel haalbaar voor de meeste kaarten...

Natuurlijk is een pure common cube net iets handiger en gemakkelijker.
We hebben niet zo veel tijd meer ook eh...
mtgcards_be
Site Admin
 
Posts: 390
Joined: 24 Sep 2008 19:29
Location: Deurne

Re: Wat willen jullie spelen op donderdag 23 december

Postby Mogg Fanatic » 21 Nov 2010 20:20

Denk dat het mogelijk moet zijn om ook de uncommen cube samen te stellen. In ieder geval puik werk Wannes. Welke kaarten heb jij voor deze uncommen cube Sven?
Best quote ever : "Weak" - Eric Cartman, any South park episode
Mogg Fanatic
 
Posts: 171
Joined: 22 Dec 2008 22:08

Re: Wat willen jullie spelen op donderdag 23 december

Postby mtgcards_be » 21 Nov 2010 21:50

Is het de lijst die op de eerste pagina?
Op het eerste zicht heb ik er wel wat van...
Ik probeer voor het einde van de week de lijst te bezorgen die ik heb!
mtgcards_be
Site Admin
 
Posts: 390
Joined: 24 Sep 2008 19:29
Location: Deurne

Re: Wat willen jullie spelen op donderdag 23 december

Postby mtgcards_be » 09 Dec 2010 22:06

Hey,

Hier heb ik de lijst van de cube. De meeste kaarten zoek ik dit weekend bij elkaar.
Misschien kan iedereen gewoon al eens laten weten welke hij ook eventueel ter beschikking heeft?

White:
Spells:
Land Tax
Mana Tithe
Harm's Way
Path to Exile
Swords to Plowshares
Sunlance
Journey to Nowhere
Temporal Isolation
Pacifism
Momentary Blink
Otherworldly Journey
Arrest
Cage of Hands
Oblivion Ring
Griffin Guide
Ghostly Prison
Blinding Beam
Faith's Fetters
Miraculous Recovery
Swell of Courage

Creatures:
Loam Lion
Steppe Lynx
Goldmeadow Harrier
Mother of Runes
Akrasan Squire
Elite Vanguard
Soltari Trooper
Soltari Monk
Soltari Priest
Knight of the Holy Nimbus
Knight of Meadowgrain
Sigiled Paladin
Blade of the Sixth Pride
Lone Missionary
Kor Skyfisher
Kami of Ancient Law
Mistral Charger
Stormfront Pegasus
Wall of Omens
Aven Riftwatcher
Kor Hookmaster
Kor Sanctifiers
Descendant of Kiyomaro
Flickerwisp
Azorius Herald
Spectral Procession
Voice of All
Guardian of the Guildpact
Calciderm
Celestial Crusader
Battle Screech
Cloudgoat Ranger
Changeling Hero
Serra Angel
Sunscape Battlemage

Blue:
Spells:
Preordain
Brainstorm
Force Spike
Impulse
Traumatic Visions
Counterspell
Mana Leak
Miscalculation
Daze
Psionic Blast
Propaganda
Repulse
Compulsive Research
Forbid
Exclude
Control Magic
Binding Grasp
Sleep
Jilt
Careful Consideration
Fact or Fiction
Deep Analysis
Concentrate
Dismiss
Mind Control
Probe
Jace's Ingenuity
Force of Will
Confiscate
Opportunity
Capsize
Dominate
Repeal
Condescend

Creatures:
Enclave Cryptologist
Sejiri Merfolk
Ninja of the Deep Hours
Merfolk Looter
Riftwing Cloudskate
Looter il-Kor
Errant Ephemeron
Sea Gate Oracle
Calcite Snapper
Willbender
Shaper Parasite
Man-o'-War
Aether Adept
Clone
Thieving Magpie
Air Elemental
Air Servant
Mulldrifter
Mnemonic Wall
Jetting Glasskite
Stormscape Battlemage

Black:
Spells:
Phyrexian Reclamation
Vendetta
Disfigure
Hymn to Tourach
Animate Dead
Demonic Tutor
Sign in Blood
Dance of the Dead
Smother
Terror
Doom Blade
Chainer's Edict
Diabolic Edict
Necromancy
Victimize
Infest
Sudden Death
Oubliette
Ashes to Ashes
Makeshift Mannequin
Diabolic Servitude
Snuff Out
Barter in Blood
Ribbons of Night
Contagion
Enslave
Skeletal Scrying
Death Denied

Creatures:
Vampire Lacerator
Carnophage
Nezumi Cutthroat
Nezumi Graverobber
Dauthi Horror
Dauthi Slayer
Mesmeric Fiend
Zombie Cutthroat
Arrogant Bloodlord
Hypnotic Specter
Liliana's Specter
Bone Shredder
Dauthi Marauder
Gatekeeper of Malakir
Vampire Nighthawk
Ravenous Skirge
Necrogen Scudder
Skinrender
Keening Banshee
Howling Banshee
Faceless Butcher
Nekrataal
Marsh Flitter
Predatory Nightstalker
Shriekmaw
Sengir Vampire
Phyrexian Gargantua

Red:
Spells:
Flame Slash
Forked Bolt
Burst Lightning
Firebolt
Lightning Bolt
Rift Bolt
Chain Lightning
Pyroclasm
Searing Blaze
Incinerate
Magma Jet
Arc Trail
Volcanic Fallout
Pillage
Molten Rain
Staggershock
Arc Lightning
Flame Javelin
Sulfurous Blast
Chandra's Outrage
Cone of Flame
Slice and Dice
Fireblast
Grab the Reins
Kaervek's Torch
Fireball

Creatures:
Mogg Fanatic
Jackal Pup
Kird Ape
Hellspark Elemental
Plated Geopede
Ember Hauler
Goblin Shortcutter
Slith Firewalker
Fireslinger
Mogg War Marshal
Manic Vandal
Keldon Marauders
Hearth Kami
Gathan Raiders
Goblin Ruinblaster
Ghitu Slinger
Fire Imp
Vithian Stinger
Cunning Sparkmage
Vulshok Sorcerer
Skirk Marauder
Avalanche Riders
Flametongue Kavu
Lava Hounds
Keldon Champion
Changeling Berserker
Ancient Hydra
Ogre Arsonist
Firemaw Kavu

Green:
Spells:
Rancor
Berserk
Sylvan Library
Regrowth
Vines of Vastwood
Wildsize
Elephant Guide
Boar Umbra
Cultivate
Kodama’s Reach
Krosan Tusker
Harmonize
Overrun
Centaur Glade
Hurricane

Creatures:
Pouncing Jaguar
Wild Dogs
Wild Nacatl
Twinblade Slasher
Jungle Lion
Joraga Treespeaker
Arbor Elf
Fyndhorn Elves
Llanowar Elves
Sakura-Tribe Elder
Wall of Roots
Wall of Blossoms
Silhana Ledgewalker
Garruk's Companion
Wild Mongrel
Thornweald Archer
Mire Boa
River Boa
Eternal Witness
Imperious Perfect
Nantuko Vigilante
Beastbreaker of Bala Ged
Civic Wayfinder
Yavimaya Elder
Leatherback Baloth
Thornscape Battlemage
Wickerbough Elder
Cudgel Troll
Briarhorn
Phantom Centaur
Blastoderm
Yavimaya Ants
Sprout Swarm
Acidic Slime
Indrik Stomphowler
Changeling Titan
Grizzly Fate
Bestial Menace
Deadwood Treefolk
Pelakka Wurm

Gold:
Tricolor:
Tower Gargoyle
Rhox War Monk
Marisi's Twinclaws
Slave of Bolas
Hit // Run

G/B:
Putrefy
Cankerous Thirst
Necrogenesis
Canker Abomination
Putrid Leech

W/B:
Blind Hunter
Tidehollow Sculler
Gerrard's Verdict
Mortify
Unmake

R/W:
Duergar Hedge-Mage
Hearthfire Hobgoblin
Skyknight Legionnaire
Lightning Helix
Bull Cerodon

R/U:
Gelectrode
Nucklavee
Izzet Chronarch
Fire // Ice
Electrolyze

G/U:
Trygon Predator
Lorescale Coatl
Jungle Barrier
Snakeform
Assault Zeppelid

G/W:
Wilt-Leaf Cavaliers
Behemoth Sledge
Qasali Pridemage
Kitchen Finks
Armadillo Cloak

R/G:
Tattermunge Maniac
Boggart Ram-Gang
Firespout
Colossal Might
Bloodbraid Elf

B/R:
Ashenmoor Gouger
Murderous Redcap
Terminate
Blightning
Bituminous Blast

U/B:
Psychatog
Moroii
Agony Warp
Recoil
Soul Manipulation

W/U:
Azorius Guildmage
Plumeveil
Wall of Denial
Sky Hussar
Kiss of the Amesha

Artifacts:
Spells:
Aether Vial
Pyrite Spellbomb
Sensei's Divining Top
Bonesplitter
Armillary Sphere
Isochron Scepter
Trusty Machete
Pit Trap
Lightning Greaves
Mask of Memory
Izzet Signet
Simic Signet
Azorius Signet
Selesnya Signet
Rakdos Signet
Boros Signet
Golgari Signet
Orzhov Signet
Gruul Signet
Dimir Signet
Wildfield Borderpost
Firewild Borderpost
Fieldmist Borderpost
Veinfire Borderpost
Mistvein Borderpost
Crystal Ball
Crystal Shard
Grafted Wargear
Loxodon Warhammer
Icy Manipulator

Creatures:
Chimeric Idol
Pilgrim's Eye
Phyrexian Totem
Weatherseed Totem
Razor Golem
Su-Chi
Etched Oracle
Juggernaut
Jade Statue
Artisan of Kozilek

Land:
Kazandu Refuge
Graypelt Refuge
Sejiri Refuge
Akoum Refuge
Jwar Isle Refuge
Crumbling Necropolis
Jungle Shrine
Seaside Citadel
Savage Lands
Arcane Sanctum
Golgari Rot Farm
Azorius Chancery
Dimir Aqueduct
Rakdos Carnarium
Izzet Boilerworks
Simic Growth Chamber
Selesnya Sanctuary
Gruul Turf
Boros Garrison
Orzhov Basilica
Vivid Grove
Vivid Meadow
Vivid Marsh
Vivid Crag
Vivid Creek
Faerie Conclave
Treetop Village
Ghitu Encampment
Urza’s Factory
Stalking Stones
Mishra’s Factory
Wasteland
Strip Mine
Tectonic Edge
Maze of Ith
Gemstone Mine
Evolving Wilds
City of Brass
Rupture Spire
Terramorphic Expanse



7.3.10
Ballynock Cohort --> Lone Missionary
Quest for the Gravelord --> Victimize
Pyrokinesis --> Cone of Flame
Ghazban Ogre --> Wild Dogs

7.4.10
Lash Out --> Searing Blaze

7.10.10
Welkin Tern --> Aether Adept
Opportunity --> Jace's Ingenuity
Child of Night --> Liliana's Specter
Twisted Abomination --> Arrogant Bloodlord
Tin-Street Hooligan --> Manic Vandal
Reckless Charge --> Chandra's Outrage
Slavering Nulls --> Ember Hauler
Borderland Ranger --> Cultivate
Dryad Sophisticate --> Garruk's Companion
Sensei's Divining Top --> Crystal Ball
Serrated Arrows --> Artisan of Kozilek

8.14.10
Search for Tomorrow --> Berserk
Leonin Bola --> Sensei's Divining Top

9.7.10
Prey's Vengeance --> Sylvan Library

9.11.10
Voyager Drake --> Concentrate
Plaxmanta --> Opportunity

9.26.10
Okiba-Gang Shinobi --> Skinrender
Rukh Egg --> Arc Trail

10.23.10
Tendrils of Corruption --> Necrogen Scudder

11.9.10
Mindstab --> Ravenous Skirge
Stratozeppelid --> Air Servant

11.15.10
Hyena Umbra --> Mistral Charger
Phyrexian Rager --> Phyrexian Reclamation
Pestermite --> Preordain
mtgcards_be
Site Admin
 
Posts: 390
Joined: 24 Sep 2008 19:29
Location: Deurne

PreviousNext

Return to Play Magic with Friendz

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron